Jdi na obsah Jdi na menu
 


RELAXAČNÍ A UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ RUKOU REZONUJÍCÍ S HUDBOU

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ RUKOU

 

Ať už prosedíte celý den v kanceláři nebo
 
jste na mateřské dovolené, každému
 
někdy ztuhne tělo tak, že se nemůže ani
 
hnout. Nemusíte hned polykat prášky,
 
pomoci vám může moje relaxační masáž
 
rukou.

masaz--2-.jpg

Masáž se již dlouho právem nazývá: "lékem na všechny nemoci" a jde hlavně o vynikající prevencí nejrůznějších nemocí.
Nejen v lidském světě, ale i ve světě zvířat, mohou být doteky mezi sebou považovány za masáž.
Masáž rukou a dokonce i obyčejné vzájemné lidské doteky mezi sebou jsou nabité pozitivní energií. Jsou léčivé a schopné scelovat, doplňovat energii a uvádět do pořádku tělo i duši. Prostě stav těla i duše harmonizují.
Lidé všude na světě vědí, co masáž je a co dokáže. …
Masáž je přirozený a přírodní způsob, jak udělat váš život úplný a harmonický.
 Starobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše.
Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.
V Číně se z masáží a doteků rozvinul jeden z nejkomplexnějších systémů léčení.

 

masaz-3.jpg

Masáž paží zlepšuje krevní oběh, výživu a hydrataci pokožky. Kromě toho podporuje celkovou relaxaci a zmírňuje únavu.
Masáž horních končetin regeneruje unavené svaly po dlouhé a těžké fyzické zátěži, posiluje klouby a vazy na rukou. Tím napomáhá k obnovení pracovního výkonu.
Masáž paží je nejen příjemnou, ale i otužovací procedurou, která zlepšuje metabolismus tkání v rukou, a v celém organismu. Má se za to, že masáž paží je účinným prostředkem posílení srdce a jako prevence jeho nemocí.

Žijeme v uspěchané době s pocitem, že všechno okolo nás je důležitější než my. Nemyslíme na svá těla jako na posvátný chrám pro naše duše a vědomí, nevěnujeme pozornost signálům, které nám vysílají. Všichni tento pocit známe naše tělo nám říká, že se máme zastavit, odpočívat a nechat o sebe pečovat. Masáž je jedním z prostředků kde máme možnost tuto péči a odpočinek dostat.

Tím, že si dopřejeme masáž a necháme si uvolnit ztuhlé svaly se nám uvolní i napětí v naší mysli, lépe se spojíme sami se sebou a při tomto odpočinku dostáváme ty nejcennější informace a vhledy do našeho života.

Tato masáž je sice náročná pro terapeuta, ale vnímá potřeby klientova těla a pracuje v jeho energii. Každé tělo potřebuje v danou chvíli něco jiného.

Při masáži, která má svoje zákonitosti se nechávám vést svojí intuicí a poznám co Vaše tělo ode mě potřebuje. Je to narovnání a posílení energie prostřednictvím tlaku na bolavé, poškozené místo.

Může pomoct při celé řadě zdravotních potíží, často i v případech, kdy veškerá snaha o nápravu neuspěla. I přesto, že jsou účinky vnímány téměř okamžitě, je dobré ji zopakovat.

 

 
O hudbě


Hudba jako taková má od pradávna na člověka vliv. Jde o organizovaný systém zvuků. Jejich výběr, uspořádání a rytmické členění určují kvalitu a estetické cítění. Hudba údajně vznikla napodobováním zvuků ptáků a ptačic, respektive přírodních zvuků vůbec, a také jako doprovod společné práce.
Hudba nás provází celým životem a ve své skvělé podstatě vás utváří a vymezuje.
Má pozitivní vliv na psychiku, dokáže člověka nabudit k vyšším výkonům a nebo naopak okamžitě uspat, uklidnit apod. Navozuje atmosféru a působí i na mnohé psychosomatické stavy.

Hudba má na psychiku člověka velmi pozitivní vliv. Dokáže navodit příjemný pocit klidu a harmonie.
 
 Je pochopitelné, že při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil .