Jdi na obsah Jdi na menu
 


REFERENCE - KOMENTÁŘE - DOTAZY - VZKAZY

Znovu jsem se rozhodla aktualizovat stránku KOMENTÁŘŮ - jsem tady pro Vás a přece jenom mě zajímá Váš názor. Ať nedělám něco, co se Vám nelíbí ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ceremoniál

(Anna Bílková, 13. 3. 2016 22:13)

Profesionální přístup po celé čtyřhodinové ošetření. Zaměřila jsem se na vyjadřování paní která toto prováděla (jelikož je tady na to stížnost), ale žádné lidové vyjadřování ani vulgarismy jsem nezaznamenala. Konverzace se týkala jen ošetření které prováděla a trošku jsme zabrousily do historie Olomouce. Z paní čišela pozitivní energie a profesionalita. Měla jsem z ní pocit, že toto dělá ráda a je tady jen pro mě . ráda se tam budu vracet. Děkuji.

Kosmetické ošetření spojené s ošetřením duše

(Marie K., 8. 2. 2016 8:48)

Mohu plně doporučit. Paní Alena mi při kosmetickému ošetření, po domluvě spojila ošetření těla s šamanským čištěním a harmonizací čaker a bylo to úplně úžasné. Krásný relax a pleť je po ošetření krásná, svěží a i v těle jsem se cítila nádherně uvolněně, odpočatě a dokonce se mi uvolnila i bolest mezi lopatkama :-) Vřelý Dík!

Kosmetické ošetření

(Monika R., 31. 1. 2016 22:07)

Tento týden jsem byla na kosmetiském ošetření ve studiu proměn a mohu všem doporučit. Paní kosmetička se mi maximálně věnovala, v průběhu ošetření se mnou probírala jednotlivé kroky, na kosmetiku často nechodím, tak to pro mě bylo důležité. A navíc jsme probrali záležitosti mezi nebem a zemí, proudění energií, čakry apod. Pleť je po ošetření hebká, jemná, mladistvá. Prostředí skvělé, člověk se uvolní a ikdyž jsem dříve měla např. obavy z barvení řas, tady mě nic neštípalo, nepálilo. Prostě všechno v naprosté pohodě. Jsem objednaná na ceremonilál královny kleopatry, který jsem dostala jako vánoční dárek a už teď se moc těším.

Jděte do toho, toto za to stojí!

(Irena N, 24. 1. 2016 20:24)

Jděte do toho, toto za to stojí!
Jsem maximálně spokojená s péčí paní kosmetičky a manikérky. Mám služby na jednom místě, nemusím běhat ze studia do studia a ještě za příznivou cenu.
Nemohu zde opomenout charisma a lidskost paní Girgové. Děkuji za vše a těším se na další setkání.

Proměna

(Leona Kubíčková, 21. 1. 2016 11:38)

Nedávno jsem navštívila Studio Proměn v Olomouci na Mariánské ulici. Dostalo se mi nejen kosmetické péče, ale p.Girgová mě opečovala i duši, tím , že mě zbavila negativní energie z prstenu, který jsem našla a probrala se mnou můj tíživý životní stav. Jako bonus navíc mi opravila utržený podpatek. Takže jsem odcházela s opravenou botou, obličejem i duší. Všem ženám vřele doporučuji navštívit toto studio a prožít si to co já. Budu se tam vždy vracet.

Vysoce profesionální a příjemný relax

(Zuzana Altmanová, 17. 12. 2015 11:52)

Kosmetické ošetření hodnotím jako vysoce profesionální, ale zároveň domácí příjemný relax. Velice oceňuji charisma paní kosmetičky, která mě vtáhla do děje tak, že od prvního okamžiku jsem měla pocit, že se těší a čeká na mě moje dobrá kamaradka a ne cizí osoba. Vím, že toto je to co jsem jinde postrádala. Velmi se těším, na další ošetření.

Moc příjemné a pozitivní

(Martina H., 7. 11. 2015 13:57)

S potěšením všem velmi doporučuji kosmetické ošetření pleti ve studiu proměn, které je nejen vysoce profesionální a příjemné, ale také pokaždé trošičku jiné ať už ve sledu prováděných úkonů, nebo v použitých technikách, a k tomu ještě velmi milá a empatická kosmetička, která se vám bude naplno věnovat.Velmi kladně hodnotím i relaxační a odpočinkový efekt provedeného ošetření.

p-shine a masáž paží, šíje a ramenního pletence

(Marie T., 12. 10. 2015 10:53)

Na ošetření nehtů jsem byla poprvé ve svém životě. Paráda, ještě větší zážitek a pohoda nastala při masáži paží, šíje a ramenního pletence. Znovu jsem se objednala a už se těším. Paní Alena je velice příjemný citlivý člověk s vysokou profesionalitou. Lepší dárek k narozeninám jsem nikdy nedostala. Děkuji.

paní Alena je profesionál a skvělý člověk

(Božena Marvanová 30.9.2015, 1. 10. 2015 10:31)

Paní Alena je profesionál a člověk který pracuje především srdcem.Byla jsem na 90´hloubkovém ošetření pleti.Jednoznačně řečeno z tak profesionální přístupem k zákaznici jsem se ještě nikdy nesetkala.Doporučuji každé ženě aby si dopřála toto ošetření kde se na chvíli zastaví čas a paní Alena je tady jen pro ni.Určitě zopakuji a ještě si vyberu i jiné kosmetické služby
Chválím i dokonalé www stránky s vyčerpávajícími informacemi.Ještě jednou děkuji a těším se na příští sedkání.

90 minutové hloubkové ošetření pleti

(Zdena 24.9.2015, 24. 9. 2015 17:09)

Opakovaně jsem si koupila voucher na " 90 minutové hloubkové ošetření pleti " do kosmetického Studia proměn , jelikož paní Girgová je prostě SUPER , umí vytvořit atmosféru klidu, pohody, profesionálně se věnuje své zákaznici. Jsem maximálně spokojená !!

ceremoniál královny Kleopatry

(Alena H., 7. 6. 2015 8:52)

Absolvování této čtyřhodinové záležitosti u p. Girgové ve mě zanechalo dojem, že stále jsou profesionálové na svém místě. Mám s kosmetikou špatnou zkušenost, kde v hodinovém ošetření p. kosmetička odcházela - někam za kolegyněma vedle a já je tam cítila, že jsem spíš se svýma dotazama ohledně pleti na obtíž. Tady u p. Girgové to bylo vše úplně jinak celé čtyři hodiny jsem se cítila opečovávaná a i když jsem odpočívala s maskou na obličeji a obě jsme mlčely vím, že z místnosti neodešla, nejedla , nepila atd. Velice si cením jejího přístupu k zákaznicím, obdivuji její energetický potenciál a ( jako historička) její znalosti z historie Egypta.

byla to paráda, prostě bomba.

(Dana K, 11. 5. 2015 6:12)

Tento týden jsem u Vás byla na kosmetice a masáži ve Vašem Studiu proměn a byla to paráda, prostě bomba. Sice jsem očekávala, že to bude určitě příjemné, protože jsem již u Vás byla na masáži rukou, ale ten večer mě tak mile překvapil, protože jsem načerpala energii, odpočinula si, nikam jsem nespěchala a prostě jsem si to moc užila. Měla jste pravdu, že se u Vás zastaví čas,

spokojenost

(Zuzka , 7. 1. 2015 22:19)

Na gelovych nehtech jsem byla poprvé a jsem maximálně spokojená. Dostupnost naprosto bezproblémová, příjemné prostředí, naprosto skvělá komunikace a výsledek opravdu luxusní. Určitě nebudu váhat a příště se objednam znovu.:-)

Děkujeme paní Aleně

(Helena T., 19. 12. 2014 12:23)

Na p-shine chodím už druhý rok, beru i desetiletou dceru, které se nehty dvojily a jsme nadšené, jak se nám oběma nehty uzdravily a zpevnily. Každý měsíc si taky dopřeju masáž paží, šíje a ramenního pletence, která je prostě bezvadná. Člověk se u paní Aleny uvolní na těle i na duši, ve studiu načerpá sílu a pozitivní energii. Za vše děkujeme a těšíme se na setkání v dalším roce.

dotaz

(Eva Pastrnková, 3. 7. 2014 16:15)

Dobrý den, dne 26.6.2014 jsme zaplatila přes banku , tedy českou sp. z účtu 8488063/0800 150.- Kč. Asi jsem špatně pochopila, vytisknutí voucheru, na který jsem čekala, že mi přijde mailem. Zatím nic, tak nevím co pro to udělat, kde napravit chybu. Poradíte mi?
Děkuji
Eva Pastrnková tel 608147881

Levandulové zamyšlení

(Martina, 6. 5. 2014 23:36)

Paní Alenko, moc děkuji.

Japonská manikúra

(Marta, 6. 5. 2014 22:03)

Japonská manikúra je úžasná věc, mám po ní nehty krásné, lesklé a hlavně pevné. Normálně se mi nehty totiž ohýbají. Studio je velice příjemné a dýchá z něj krásná atmosféra a pohoda. Navíc je paní Alena úžasná, milá, příjemná a hlavně strašně hodná paní. Ráda se k ní budu vracet a né jenom kvůli nehtům :)

gel nehty

(Jana, 12. 3. 2014 19:20)

velká spokojenost

skvělý přístup

(Marie, 6. 3. 2014 22:32)

skvělý přístup, rychlost a vstřícnost

Byla jsem velmi spokojená

(Ivana, 27. 2. 2014 21:20)

Byla jsem velmi spokojená - paní masérka je pečlivá a profesionální, polevila mně bolest zad a páteře, při masáži používala pravý levandulový olej, navíc mně zmizely zažívací potíže, protože mně masáží zřejmě uvolnila nějaký blok. Příjemné prostředí a relaxační hudba, milá paní masérka. Všem doporučuji! Ivana z Olomouce.