Jdi na obsah Jdi na menu
 


REFERENCE - KOMENTÁŘE - DOTAZY - VZKAZY

Znovu jsem se rozhodla aktualizovat stránku KOMENTÁŘŮ - jsem tady pro Vás a přece jenom mě zajímá Váš názor. Ať nedělám něco, co se Vám nelíbí ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příjemné prostředí

(Marie Soukupová, 20. 9. 2018 14:10)Velice příjemná slečna, příjemné prostředí, dobře se u toho odpočívá. Líbilo se mi to natolik, že jsem si přímo s paní domluvila opakované návštěvy.

Holčičí odpoledne

(Radka, 27. 6. 2018 6:07)

Chtěla bych paní Girgové moc dneska poděkovat
za krásné ,, holčičí "odpoledne, kde mi představila a nechala vyzkoušet spoustu výrobků z TianDe -) a už vím co budu mít v objednávce :-) děkuji moc

Doporučuji

(Sylva, 20. 6. 2018 11:07)

Koupila jsem si voucher na kosmetické ošetření, byla jsem velmi spokojená. Paní kosmetička milá, příjemná, věnovala hodně času vyčištění mé pleti od milií, což jsem ani nečekala. Určitě se opět objednám a doporučuji.

příjemný relax

(Milena D, 25. 2. 2018 10:35)

prostředí pěkné, uklidňující hudba, příjemná slečna kosmetička
vše dobře vysvětlené, rady na závěr :)

nějak rychle to uběhlo (:-

Gelové nehty

(Adéla, 16. 2. 2018 6:48)

Spokojenost, krásné nehty na moje přání. žádné přesvědčování co si mám a nemám dát na nehty, ale paní mi vyhověla bez průtahů, přesně podle mé předlohy. tady budu chodit.

Gelové nehty

(Romana Pilařová, 7. 2. 2018 9:59)

Vřele doporučuji,byla jsem moc spokojená!

úžasné

(Hana V, 31. 1. 2018 21:25)

Super relax, vše bylo vysvětleno a pociťují na pleti i výsledky ošetření. Krásné prostředí a velmi klidná a milá slečna.

ošetření bylo skvělé

(Karin, 21. 1. 2018 20:20)

Voucher jsem již využila a ošetření bylo skvělé, slečna kosmetička je velice příjemná a má zlaté ruce, vřele ji doporucuji, kupuji další voucher...

budu navštěvovat i nadále.

(Jana, 7. 1. 2018 12:53)

Velice příjemné a účinné ošetření pleti. Osobní přístup paní kosmetičky. Po ošetření byla pleť viditelně hebčí a vrásky vypnutější. úžasná masáž obličeje a dekoltu. Rozhodně budu navštěvovat i nadále.

pečlivě provedená práce

(Olga Poštulková, 25. 11. 2017 19:53)

Pečlivě provedená práce a k tomu vynikající relax. Krásné prostředí a charizmatická osobnost paní kosmetičky. Navštívila jsem toto studio po druhé a obě kosmetičky paní i slečna jsou na vysoké profesionální úrovni. Je vidět, že je jejich práce baví a je jejich životním posláním.
Děkuji

Doporučuji

(Marta Zábojníková, 5. 9. 2017 7:51)

Sečna byla velmi milá, jemná, příjemná a ochotná, poradila, vysvětlila, vřele doporučuji :) po ošetření je pleť lepší, póry jsou vyčištěné důkladně, pleť je jemnější.

pochvala za precizně odvedenou práci

(Šárka, 21. 8. 2017 10:14)

Chci tímto napsat všem návštěvníkům těchto stránek a dát na vědomí slečně kosmetičce ze Studia Proměn, že její hloubkové ošetření pleti bylo na té nejvyšší profesionální úrovni.
Prostředí , na vysoké úrovni, ještě jsem se nesetkala s tak krásným prostředím na kosmetiku.
Slečna milá, jemná a příjemná .
Nemohu opomenout i přijatelnou cenu v konečném důsledku.

Pochvala za vynikající praci

(Hedvika Novotná, 5. 8. 2017 21:23)

Studio Proměn moje maminka navštívila na základě mnou darovaného voucheru .Ceremoniál královny Kleopatry trvajiciho 3 hodiny i když se netvářila nadšeně ( dostala jej k 70 narozeninám) .Nikdy nezapomenu na její rozzářené očí, když jsem ji po tom vyzvedávala.prý to bylo kràsné, milá a sympatická paní , krásné povídání a prostředí, dále si přeje jen tento dárek. Milá paní ze Studia Proměn děkuji.

neskutečný relax

(Daniela H, 21. 2. 2017 8:15)

Ceremoniál Kleopatra, doporučuji všem ženám. Relax, příjemné prostředí a empatická paní. To je kombinace proč jsem se objednala znovu a už ted se těším.
Děkuji Daniela

pochvala

(Marie, 23. 10. 2016 19:09)

Poctivě provedená kosmetika

Skvělý

(Marcela Nová, 19. 7. 2016 12:49)

Úžasná paní, příjemná atmosféra i prostředí, skvěle odvedená práce. Marcela

Zdroj pozitivní energie

(Naďa Stárková, 10. 6. 2016 17:27)

Studio Proměn vnímám jako zdroj nádherné pozitivní energie s nejvyšší úrovní služeb. Vysoká profesionalita je korunována empatickou a charizmatickou osobností paní kosmetičky. Děkuji za krásné povídání a už se těším na příště. Text

Úžasné

(Andrea, 11. 5. 2016 21:04)

Źe jsou služby Studia Proměn na té nejvyšší úrovni, to jsem věděla od známých a sestry. Ale s takovou vstřícností a empatií jsem se zatím nesetkala nikde. Obdivuji paní a její schopnosti mimosmyslového vnímání. Bylo mi sestrou řečeno předem do čeho jdu, ale po kosmetice bych fakt nečekala změny zdravotního stavu. Zaměřena jsem byla na pleť a na zážitek s tím spojený, takže až po cestě domů jsem si povšimla, že mě nebolí rameno po úraze, které jsem přeléčovala několik let. takovou kosmetiku si nechám líbit a ráda se vrátím . děkuji Andrea

Poděkování za krásné svatební nehty a to ostatní

(Jana V, 4. 4. 2016 6:36)

Děkujeme paní Girgové za to, že v pátek v pozdních večerních hodinách pochopila rozhodnutí mé sestry - která se v sobotu vdávala a opravdu na poslední chvíli se rozhodla pro gelové nehty. Několik telefonátů do různých nehtových studií bylo neúspěšných a k asiatům sestra nechtěla. Až paní Girgová měla pro toto náhlé sestřino rozhodnutí pochopení. Zprvu to tak sice nebylo, ale když jsem jí řekla, že se jedná o svatební nehty , tak řekla jen, že to jí nemůžem pokazit náladu a obětavě se k této situaci postavila. Z povídání sestry jsem slyšela, že paní Girgová je hodná paní, která je plná optimismu a empatie. Nervozita sestry byla pryč a navíc dostala porci překrásné pozitivní energie a síly, kterou vyzařuje právě paní Girgová. Obě ze sestrou děkujeme a já objednávám další nehty.

1* ceremoniál 4 hodiny

(Zdena, 24. 3. 2016 7:08)

ošetření nehtů 1*****
masáž paží 1*****
pedikůra 1*****
kosmetické ošetření 1*****
relax + atmosféra 1*****
osobnost paní Girgové 1*****
celkový dojem úžasný nepopsatelný 1*****
opět objednávám a dávám jako dárek i mé mamince - díky .