Jdi na obsah Jdi na menu
 


REFERENCE - KOMENTÁŘE - DOTAZY - VZKAZY

Znovu jsem se rozhodla aktualizovat stránku KOMENTÁŘŮ - jsem tady pro Vás a přece jenom mě zajímá Váš názor. Ať nedělám něco, co se Vám nelíbí ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala za precizně odvedenou práci

(Šárka, 21. 8. 2017 10:14)

Chci tímto napsat všem návštěvníkům těchto stránek a dát na vědomí slečně kosmetičce ze Studia Proměn, že její hloubkové ošetření pleti bylo na té nejvyšší profesionální úrovni.
Prostředí , na vysoké úrovni, ještě jsem se nesetkala s tak krásným prostředím na kosmetiku.
Slečna milá, jemná a příjemná .
Nemohu opomenout i přijatelnou cenu v konečném důsledku.

Pochvala za vynikající praci

(Hedvika Novotná, 5. 8. 2017 21:23)

Studio Proměn moje maminka navštívila na základě mnou darovaného voucheru .Ceremoniál královny Kleopatry trvajiciho 3 hodiny i když se netvářila nadšeně ( dostala jej k 70 narozeninám) .Nikdy nezapomenu na její rozzářené očí, když jsem ji po tom vyzvedávala.prý to bylo kràsné, milá a sympatická paní , krásné povídání a prostředí, dále si přeje jen tento dárek. Milá paní ze Studia Proměn děkuji.

neskutečný relax

(Daniela H, 21. 2. 2017 8:15)

Ceremoniál Kleopatra, doporučuji všem ženám. Relax, příjemné prostředí a empatická paní. To je kombinace proč jsem se objednala znovu a už ted se těším.
Děkuji Daniela

pochvala

(Marie, 23. 10. 2016 19:09)

Poctivě provedená kosmetika

Skvělý

(Marcela Nová, 19. 7. 2016 12:49)

Úžasná paní, příjemná atmosféra i prostředí, skvěle odvedená práce. Marcela

Zdroj pozitivní energie

(Naďa Stárková, 10. 6. 2016 17:27)

Studio Proměn vnímám jako zdroj nádherné pozitivní energie s nejvyšší úrovní služeb. Vysoká profesionalita je korunována empatickou a charizmatickou osobností paní kosmetičky. Děkuji za krásné povídání a už se těším na příště. Text

Úžasné

(Andrea, 11. 5. 2016 21:04)

Źe jsou služby Studia Proměn na té nejvyšší úrovni, to jsem věděla od známých a sestry. Ale s takovou vstřícností a empatií jsem se zatím nesetkala nikde. Obdivuji paní a její schopnosti mimosmyslového vnímání. Bylo mi sestrou řečeno předem do čeho jdu, ale po kosmetice bych fakt nečekala změny zdravotního stavu. Zaměřena jsem byla na pleť a na zážitek s tím spojený, takže až po cestě domů jsem si povšimla, že mě nebolí rameno po úraze, které jsem přeléčovala několik let. takovou kosmetiku si nechám líbit a ráda se vrátím . děkuji Andrea

Poděkování za krásné svatební nehty a to ostatní

(Jana V, 4. 4. 2016 6:36)

Děkujeme paní Girgové za to, že v pátek v pozdních večerních hodinách pochopila rozhodnutí mé sestry - která se v sobotu vdávala a opravdu na poslední chvíli se rozhodla pro gelové nehty. Několik telefonátů do různých nehtových studií bylo neúspěšných a k asiatům sestra nechtěla. Až paní Girgová měla pro toto náhlé sestřino rozhodnutí pochopení. Zprvu to tak sice nebylo, ale když jsem jí řekla, že se jedná o svatební nehty , tak řekla jen, že to jí nemůžem pokazit náladu a obětavě se k této situaci postavila. Z povídání sestry jsem slyšela, že paní Girgová je hodná paní, která je plná optimismu a empatie. Nervozita sestry byla pryč a navíc dostala porci překrásné pozitivní energie a síly, kterou vyzařuje právě paní Girgová. Obě ze sestrou děkujeme a já objednávám další nehty.

1* ceremoniál 4 hodiny

(Zdena, 24. 3. 2016 7:08)

ošetření nehtů 1*****
masáž paží 1*****
pedikůra 1*****
kosmetické ošetření 1*****
relax + atmosféra 1*****
osobnost paní Girgové 1*****
celkový dojem úžasný nepopsatelný 1*****
opět objednávám a dávám jako dárek i mé mamince - díky .

ceremoniál

(Anna Bílková, 13. 3. 2016 22:13)

Profesionální přístup po celé čtyřhodinové ošetření. Zaměřila jsem se na vyjadřování paní která toto prováděla (jelikož je tady na to stížnost), ale žádné lidové vyjadřování ani vulgarismy jsem nezaznamenala. Konverzace se týkala jen ošetření které prováděla a trošku jsme zabrousily do historie Olomouce. Z paní čišela pozitivní energie a profesionalita. Měla jsem z ní pocit, že toto dělá ráda a je tady jen pro mě . ráda se tam budu vracet. Děkuji.

Kosmetické ošetření spojené s ošetřením duše

(Marie K., 8. 2. 2016 8:48)

Mohu plně doporučit. Paní Alena mi při kosmetickému ošetření, po domluvě spojila ošetření těla s šamanským čištěním a harmonizací čaker a bylo to úplně úžasné. Krásný relax a pleť je po ošetření krásná, svěží a i v těle jsem se cítila nádherně uvolněně, odpočatě a dokonce se mi uvolnila i bolest mezi lopatkama :-) Vřelý Dík!

Kosmetické ošetření

(Monika R., 31. 1. 2016 22:07)

Tento týden jsem byla na kosmetiském ošetření ve studiu proměn a mohu všem doporučit. Paní kosmetička se mi maximálně věnovala, v průběhu ošetření se mnou probírala jednotlivé kroky, na kosmetiku často nechodím, tak to pro mě bylo důležité. A navíc jsme probrali záležitosti mezi nebem a zemí, proudění energií, čakry apod. Pleť je po ošetření hebká, jemná, mladistvá. Prostředí skvělé, člověk se uvolní a ikdyž jsem dříve měla např. obavy z barvení řas, tady mě nic neštípalo, nepálilo. Prostě všechno v naprosté pohodě. Jsem objednaná na ceremonilál královny kleopatry, který jsem dostala jako vánoční dárek a už teď se moc těším.

Jděte do toho, toto za to stojí!

(Irena N, 24. 1. 2016 20:24)

Jděte do toho, toto za to stojí!
Jsem maximálně spokojená s péčí paní kosmetičky a manikérky. Mám služby na jednom místě, nemusím běhat ze studia do studia a ještě za příznivou cenu.
Nemohu zde opomenout charisma a lidskost paní Girgové. Děkuji za vše a těším se na další setkání.

Proměna

(Leona Kubíčková, 21. 1. 2016 11:38)

Nedávno jsem navštívila Studio Proměn v Olomouci na Mariánské ulici. Dostalo se mi nejen kosmetické péče, ale p.Girgová mě opečovala i duši, tím , že mě zbavila negativní energie z prstenu, který jsem našla a probrala se mnou můj tíživý životní stav. Jako bonus navíc mi opravila utržený podpatek. Takže jsem odcházela s opravenou botou, obličejem i duší. Všem ženám vřele doporučuji navštívit toto studio a prožít si to co já. Budu se tam vždy vracet.

Vysoce profesionální a příjemný relax

(Zuzana Altmanová, 17. 12. 2015 11:52)

Kosmetické ošetření hodnotím jako vysoce profesionální, ale zároveň domácí příjemný relax. Velice oceňuji charisma paní kosmetičky, která mě vtáhla do děje tak, že od prvního okamžiku jsem měla pocit, že se těší a čeká na mě moje dobrá kamaradka a ne cizí osoba. Vím, že toto je to co jsem jinde postrádala. Velmi se těším, na další ošetření.

Moc příjemné a pozitivní

(Martina H., 7. 11. 2015 13:57)

S potěšením všem velmi doporučuji kosmetické ošetření pleti ve studiu proměn, které je nejen vysoce profesionální a příjemné, ale také pokaždé trošičku jiné ať už ve sledu prováděných úkonů, nebo v použitých technikách, a k tomu ještě velmi milá a empatická kosmetička, která se vám bude naplno věnovat.Velmi kladně hodnotím i relaxační a odpočinkový efekt provedeného ošetření.

p-shine a masáž paží, šíje a ramenního pletence

(Marie T., 12. 10. 2015 10:53)

Na ošetření nehtů jsem byla poprvé ve svém životě. Paráda, ještě větší zážitek a pohoda nastala při masáži paží, šíje a ramenního pletence. Znovu jsem se objednala a už se těším. Paní Alena je velice příjemný citlivý člověk s vysokou profesionalitou. Lepší dárek k narozeninám jsem nikdy nedostala. Děkuji.

paní Alena je profesionál a skvělý člověk

(Božena Marvanová 30.9.2015, 1. 10. 2015 10:31)

Paní Alena je profesionál a člověk který pracuje především srdcem.Byla jsem na 90´hloubkovém ošetření pleti.Jednoznačně řečeno z tak profesionální přístupem k zákaznici jsem se ještě nikdy nesetkala.Doporučuji každé ženě aby si dopřála toto ošetření kde se na chvíli zastaví čas a paní Alena je tady jen pro ni.Určitě zopakuji a ještě si vyberu i jiné kosmetické služby
Chválím i dokonalé www stránky s vyčerpávajícími informacemi.Ještě jednou děkuji a těším se na příští sedkání.

90 minutové hloubkové ošetření pleti

(Zdena 24.9.2015, 24. 9. 2015 17:09)

Opakovaně jsem si koupila voucher na " 90 minutové hloubkové ošetření pleti " do kosmetického Studia proměn , jelikož paní Girgová je prostě SUPER , umí vytvořit atmosféru klidu, pohody, profesionálně se věnuje své zákaznici. Jsem maximálně spokojená !!

ceremoniál královny Kleopatry

(Alena H., 7. 6. 2015 8:52)

Absolvování této čtyřhodinové záležitosti u p. Girgové ve mě zanechalo dojem, že stále jsou profesionálové na svém místě. Mám s kosmetikou špatnou zkušenost, kde v hodinovém ošetření p. kosmetička odcházela - někam za kolegyněma vedle a já je tam cítila, že jsem spíš se svýma dotazama ohledně pleti na obtíž. Tady u p. Girgové to bylo vše úplně jinak celé čtyři hodiny jsem se cítila opečovávaná a i když jsem odpočívala s maskou na obličeji a obě jsme mlčely vím, že z místnosti neodešla, nejedla , nepila atd. Velice si cením jejího přístupu k zákaznicím, obdivuji její energetický potenciál a ( jako historička) její znalosti z historie Egypta.