Jdi na obsah Jdi na menu
 


TianDe.

26. 11. 2014

Základem mé péče o Vaši pleť je vždy individuální přístup. Vhodný postup ošetření zvolím po vzájemné dohodě s Vámi před samotným ošetřením. Prioritně řeším jako první ten nejdůležitější z problémů, pokud problémy existují. Když žádné problémy nepociťujete, můžete si jen tak užít chvilku pro svůj odpočinek, regeneraci a dobrý pocit v meditačním prostředí.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne a naleznete Váš nový životní styl. Již nyní se těším na naše setkání!

Pracujeme s osvědčenou unikátní přírodní kosmetikou značky TianDe

Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus. Účinnost produktů je téměř okamžitá.

Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus. Účinnost produktů je téměř okamžitá a celý systém podnikání s TianDe se velmi dobře duplikuje, díky své jednoduchosti, vysoké kvalitě produktů a naprosto úžasné ceně produktů.Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria...), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí...), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík...).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Základní ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling-obličej + dekolt)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Maska (dle typu pleti)

Úprava obočí (trhání + barvení obočí)
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1 hod.

Hloubkové ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling obličeje a dekoltu)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Masáž (obličeje a dekoltu)
Maska (dle typu pleti), oční a retní maska

Úprava obočí (trhání a barvení obočí)
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1,5 hod.