Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOSMETICKÉ SLUŽBY

17. 11. 2014

 

"Ve dvaceti letech vám dává tvář příroda, ve třiceti ji utváří život; ale
v padesáti se o ni musíte zasloužit sami."

Coco Chanel

Základem mé péče o Vaši pleť je vždy individuální přístup. Vhodný postup ošetření zvolím po vzájemné dohodě s Vámi před samotným ošetřením. Prioritně řeším jako první ten nejdůležitější z problémů, pokud problémy existují. Když žádné problémy nepociťujete, můžete si jen tak užít chvilku pro svůj odpočinek, regeneraci a dobrý pocit v meditačním prostředí.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne a naleznete Váš nový životní styl. Již nyní se těším na naše setkání!

Pracujeme s osvědčenou unikátní přírodní kosmetikou značky TianDe

 

10441425_335470409941315_401210523126324921_n.jpg

Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus. Účinnost produktů je téměř okamžitá.

Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus. Účinnost produktů je téměř okamžitá a celý systém podnikání
s TianDe se velmi dobře duplikuje díky své jednoduchosti, vysoké kvalitě produktů a naprosto úžasné ceně produktů. Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.
Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria...), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí...), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík...).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

 

Základní ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling-obličej + dekolt)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Maska (dle typu pleti)

Úprava obočí (trhání + barvení obočí)
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1 hod.

Hloubkové ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling obličeje a dekoltu)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Masáž (obličeje a dekoltu)
Maska (dle typu pleti), oční a retní maska

Úprava obočí (trhání a barvení obočí)
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1,5 hod.

Kosmetické masáže

Správně provedená masáž je jedním z nejúčinnějších úkonů v kosmetice. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Efekt masáže je okamžitě prokazatelný, kůže získává svěží vzhled. Příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Klasická masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, cca 30 min

  • masíruje se celá oblast dekoltu, krku, šíje a obličeje včetně očního okolí masážním prostředkem dle potřeb pleti. Používáme převážně panenské oleje Bio kvality, event. speciální masážní krémy.

Aktivuje výživu a zvyšuje tonus pleti, působí dobře na vrásky vzniklé únavou. Podporuje látkovou výměnu a odplavování nežádoucích produktů látkové výměny. Odstraňuje zrohovatělé buňky, zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Působí proti dvojité bradě, pokleslým koutkům, povislým tvářím.

Zklidňující (lymfodrenážní) masáž

  • používá se u pletí s výrazným prokrvením středních partií obličeje nebo u pletí citlivých.

Tato masáž působí na zlepšení krevního a mízního oběhu a na zklidnění kůže. Má-li být účinná, měla by se opakovat v týdenních intervalech.

Mikromasáž očního okolí

Většinu informací o sobě získáváme prostřednictvím zraku. Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch a v neposlední řadě nízká spotřeba minerálních vod. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Oči jsou zahlcovány toxiny z kouření, prachem, popílkem a chlorem.

Nejzřetelnějším znakem zhošení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tukVlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje.

Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až
o 0,5 dioptrie. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá. Ošetření mikromasáží očního okolí trvá přibližně 20 minut. Jde o jedinečné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí
a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu.

Galvanická žehlička

galvanická žehlička

Historie galvanické žehličky sahá na počátek minulého století, kdy se uskutečňovaly první pokusy s galvanickým proudem v kosmetice. Zjistilo se, že díky galvanoterapii dochází k vypnutí a omlazení pokožky. Dnes je již galvanická žehlička léty prověřenou a v kosmetickém průmyslu nenahraditelnou kosmetickou pomůckou.

Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti. Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek.

U nás Vám provedeme kompletní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky - čištění, hydrataci a zahlazení mimických vrásek najednou. Celý proces trvá zhruba 1,5 hodiny a je naprosto bezbolestný a příjemný, lze to přirovnat
k masáži v obličejové části. Galvanickou žehličku není doporučeno užívat na silně aknózní pleť, pokud máte kardiostimulátor nebo jiné předměty, které by mohly nepříznivě reagovat na galvanický proud.


 

Galvanická žehlička pleti

Průběh ošetření

  • žehličku lze použít na všechny druhy pleti
  • žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (v 1. fázi se pleť hloubkově vyčistí a ve 2. fázi se zapraví gel do podkoží)
  • procedura je příjemná, připomíná lymfatickou masáž

Účinky galvanické žehličky

  • při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů
  • výsledky jsou viditelné už po první aplikaci

Jak často docházet na ošetření

Startovací kúra
1. týden - 2 ošetření
2. týden - 2 ošetření
3. týden - 1 ošetření

Udržovací kúra
ošetření jednou za 4 až 6 týdnů

galvanicka-zehlicka.jpg

galvanicka-zehlicka..jpggalvanicka-zehlicka....jpggalvanicka-zehlicka...jpg