Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 12. 2014

Historie galvanické žehličky sahá na počátek minulého století, kdy se uskutečňovaly první pokusy s galvanickým proudem v kosmetice. Zjistilo se, že díky galvanoterapii dochází k vypnutí a omlazení pokožky. Dnes je již galvanická žehlička léty prověřenou a v kosmetickém průmyslu nenahraditelnou kosmetickou pomůckou.

Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti. Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek.

U nás Vám provedeme kompletní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky - čištění, hydrataci a zahlazení mimických vrásek najednou. Celý proces trvá zhruba 1,5 hodiny a je naprosto bezbolestný a příjemný, lze to přirovnat k masáži v obličejové části. Galvanickou žehličku není doporučeno užívat na silně aknózní pleť, pokud máte kardiostimulátor nebo jiné předměty, které by mohly nepříznivě reagovat na galvanický proud.


 

Galvanická žehlička pleti

Průběh ošetření

  • žehličku lze použít na všechny druhy pleti
  • žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (v 1. fázi se pleť hloubkově vyčistí a ve 2. fázi se zapraví gel do podkoží)
  • procedura je příjemná, připomíná lymfatickou masáž

Účinky galvanické žehličky

  • při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů
  • výsledky jsou viditelné už po první aplikaci

Jak často docházet na ošetření

Startovací kúra
1. týden - 2 ošetření
2. týden - 2 ošetření
3. týden - 1 ošetření

Udržovací kúra
ošetření jednou za 4 až 6 týdnů