Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTOCHROMATICKÉ ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

11. 9. 2018

Vyzkoušejte účinnou neinvazivní metodu fotochromatického ultrazvukového ošetření pleti a zbavte se vrásek , akné, zánětlivých zarudnutí a jiného diskomfortu vaší pleti.

Pro koho je ošetření vhodné?

Přejete-li si omladit svou tvář, zbavit se vrásek zejména v oblasti očí, úst, na čele, v podbradku a dekoltu a celkově zlepšit strukturu své pleti, zklidnit podrážděnou pokožku, vyrovnat povrch kůže, jizev, post-akné a zánětlivých zarudnutí je toto ošetření je pro vás to pravé.

Fotochromatický, ultrazvukový účinek stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, který přirozeně zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje její strukturu a dodává jí tak mladistvý vzhled.

Chromaterapie neboli terapie barvami, patří mezi špičkové metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální.

Jedná se o kombinaci originální metody efektivní ultrazvukové masáže na vlnové délce 3 MHz a měkkého fotochromatického záření se širokým spektrem vlnových délek.

Právě toto jedinečné spojení nám umožňuje dosahovat skvělých výsledků v krátkém čase.

Toto ošetření je bezpečné, bezbolestné a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Účinek je okamžitý – z našeho studia budete odcházet krásnější již po prvním ošetření.

 

41172687_484458335296131_820647394180857856_n.jpg