Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O tianDe

8. 9. 2019

Korporace krásy a zdraví TianDe (v překladu "Nebeská dokonalost") byla založena roku 2007 v Barnaulu v srdci Altaje. Barnaul je hlavním městem Altajského kraje, leží na řece Ob v západní části Sibiře. Je součástí Ruské federace. 
V pohoří Altai Mountains (jeden z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety) jsou 4 přírodní rezervace, 1 z nich je hora Bělucha, a tam se sbírají byliny pro produkty Tiande. Okolí Běluchy se nazývá Shambala – je to sakrální místo s množstvím náboženských památek a posvátných míst, přísně chráněno strážci před běžnými lidmi. Existují pouze 2 vstupy do Shambaly.

Můžou tam vstoupit pouze vyvolení, kteří tam sbírají byliny v období vhodném podle lunárního kalendáře. Na tom území rostou velmi odolné a velmi silné byliny, které jsou sbírány velmi opatrně a tak, aby nebyla porušena jejich energie. Byliny z takto čisté oblasti mají obrovskou sílu!

Ve výrobcích TianDe se respektuje určitá hierarchie bylin, které jsou nejúčinnější na daný problém, a k nim se přidávají byliny sloužící jako pomocníci, kteří zesilují požadovaný účinek anebo zeslabují nechtěné působení hlavní byliny, eventuálně v čajových směsích zlepšují chuť.

Výrobky TianDe jsou zhotovovány podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny, a zároveň je kosmetika zpracovávána pomocí nejnovějších technologií /nanokosmetika/.

Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.
Produkce TianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa kde působí více než 1000 servisních (SC) a dealerských center (DC) korporace. Popularita TianDe v evropských zemích neustále roste.

 

Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012. Kromě Česka, Slovenska a Ruska jsou SC a DC Tiande také v Lotyšsku, Polsku, Ukrajině, Bělorusku a Kazachstánu, dále v Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Maďarsku, Španělsku, Švédsku, Finsku, Irsku, Velké Británii.
Podle strategie rozvoje korporace bude TianDe do roku 2020 celosvětově proslulou značkou a její produkce bude snadno dostupná pro všechny obyvatele naší planety.

PS pro zvídavé: 
Město Barnaul má v současnosti cca 650 000 obyvatel. Patří k nejstarším městům na Sibiři, byl založen už roku 1730 a městská práva získal roku 1771. Přes město vedly obchodní cesty na východ, což mu umožnilo růst, stejně jako příchod železnice na začátku 20. století. Během 2. světové války sem byl nastěhován průmysl z okupovaných částí Sovětského svazu, což mu zajistilo další růst. Dodnes zde funguje velká zbrojovka. Město se nachází přibližně 220 km jižně od Novosibirska; je také známo jako výzkumnické centrum Sibiře. Má pět univerzit a 35 knihoven. Místní muzeum bylo založeno už roku 1823 a je jedním z nejstarších muzeí na Sibiři. Od roku 1838 je tu také meteorologická observatoř.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář