Jdi na obsah Jdi na menu
 


BLOG O tianDe

ráda bych Vám představila tianDe.
Jedná se o Ruskou kosmeceutiku, vyráběnou unikátním způsobem dle tradiční čínské a altajské medicíny.
Společnost tianDe, představuje unikátní kolekci kosmeceutiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny z využitím nejnovějších vědeckých postupů a pokročilých technologií.
TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek ,, zlepšuje pleť "pomocí látek, které prostupují do hloubky, ale dovede stimulovat naše vlastní buňky k činnosti, když jsou tzv. už spící.
Dovede je doslova probudit, aktivovat a ony začnou zase pracovat. Navíc tím, že obsahuje spoustu účinných přírodních látek , jejichž účinek je vyzkoušen v tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj.
Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií....a to hned napoprvé, při prvním ošetření pleti.Při výrobě produktů tianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky nejčisčím koutu planety - oblastech Altaje. Byliny určené k vyrobě produktů tianDe jsou sbírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře.
I voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.
Každý výrobek tianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingregience z léčivých rostlin ( Ženšen, Zázvor, Lotos, Laminaria atd...), eterické oleje ( z Ylang Ylangu, Jasmínu, Rozmarýnu, Mandlí....),
unikátní složky živočišného původu ( ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...)
minerály ( perly, zlato, stříbro, křemík...)
VÝSLEDEK POUŽITÍ PRODUKTŮ TIANDE JE SROVNATELNÝ S TERAPEUTICKOU LÉČBOU.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář