Jdi na obsah Jdi na menu
 


tianDe

 

tianDe - zdraví a krása z Tibetu

 

 

 

 

 

Do České a Slovenské republiky před časem vstoupila Společnost tianDe, v překladu nebeská dokonalost, využívající tradice a znalosti starých tibetských, čínských a altajských receptur, v kombinaci s moderními metodami výroby a distribuce. Díky vysokému procentuálnímu obsahu přírodních složek se produkce tianDe liší vysokou účinností a jemným působením na organismus. Výsledek použití těchto prostředků je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

 

Výrobky tianDe obsahují pouze přírodní složky a vzácné přírodní ingredience, jako jsou výtažky z léčivých bylin (zázvor, ženšen, lotos….), éterické oleje z ylang ylangu, mandlí, rozmarýny, jasmínu, eukalyptu a dalších zajímavých rostlin, minerály (perly, zlato, stříbro, křemík…) a také unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen ad.)

 

V nabídce je široká paleta produktů z oblasti přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, vše ve vynikající kvalitě za naprosto úžasné ceny.

 

 Proč tianDe

V produktech tianDe se kombinuje lidová moudrost a znalosti starověkého Východu,

Formule jsou založeny na starověkých receptech tibetské, čínské a altajské medicíny, osvědčené účinným používáním po celá staletí. Všechny recepty vycházejí z maximálního obsahu účinných přírodních složek.

 
Produkty tianDe mají vysokou kvalitu. Produkty se liší od konkurence několikanásobně vyšším obsahem účinných látek a také použitými účinnými látkami. Tyto produkty nemají ve světě konkurenci.
 
Vysoká kvalita výroby našich výrobků je certifikována mezinárodní certifikát ISO 9001-2000.
 
 

 

Všechny produkty jsou za naprosto úžasné ceny a pokud se rozhodnete stát členem tianDe, můžete mít veškeré produkty za nákupní ceny.

 

   
REGISTRACE JE ZCELA ZDARMA - každý tak má možnost si vyzkoušet unikátní produkty, aniž by se k něčemu zavazoval.
 
Můžete si jen občas nakoupit se slevou pro sebe,  nebo si vytvořit zajímavý příjem podle svých představ. Více informací o možnosti přivídělku s tianDe najdete pod ikonou NABÍDKA PŘIVÝDĚLKU .

 

Originální plán odměňování společnosti TianDe, umožňuje jak drobný přivýdělek, tak dosažení velmi zajímavých příjmů a finanční nezávislosti.

 

pro další informace mě neváhejte kontaktovat na email:

studiopromen@seznam.cz

 
 
 
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář